Contact > Yhteystiedot

Yhteystiedot

VDL Bus & Coach Finland Oy
Koivukummuntie 9
01510 Vantaa
Puhelin +358 (0)20 7344 555
info@vdlbuscoach.fi

Automyynti ja hallinto
Puhelin +358 (0)20 7344 555
Henrik Mikkola - Toimitusjohtaja
Puhelin +358 (0)400 737 885
h.mikkola@vdlbuscoach.fi
Timo Vainio - Myyntipäällikkö
Puhelin +358 (0)400 727 987
t.vainio@vdlbuscoach.fi
Sami Ojamo – Liiketoimintajohtaja sähköbussit 
Puhelin +358 (0)50 349 4070
s.ojamo@vdlbuscoach.fi
Nina Oja - Myyntiassistentti
Puhelin +358 (0)50 345 8190
n.oja@vdlbuscoach.fi 
Katarina Stenfors – Kirjanpitäjä
Puhelin +358 (0)400 949 653
k.stenfors@vdlbuscoach.fi

Korjaamo
Avoinna arkisin 7:00 - 21:00
Työnjohto - Puhelin +358 (0)20 7344 556
korjaamo@vdlbuscoach.fi
Jukka Anttonen - Tekninen päällikkö
Puhelin +358 (0)505 023 562
j.anttonen@vdlbuscoach.fi
Vesa Savela - Korjaamo- ja varaosapäällikkö 
Puhelin +358 (0)400 608 739
v.savela@vdlbuscoach.fi

Varaosamyynti
Avoinna arkisin 7:00 - 17:00, muina aikoina korjaamon työnjohdon kautta
Varaosamyynti - Puhelin +358 (0)20 7344 557
varaosat@vdlbuscoach.fi
Jaakko Vuori - Tuotepäällikkö
Puhelin +358 (0)400 222 204
j.vuori@vdlbuscoach.fi
Ari Lavikainen
Puhelin +358 (0)40 153 0656
a.lavikainen@vdlbuscoach.fi


Pääkonttori
VDL Bus & Coach bv

De Vest 7
5555 XL, Valkenswaard
P.O. Box 645
5550 AP, Valkenswaard